İlk söz…

gülçer


Yer imlerinize ekleyin.

gülçer için 2 cevap

 1. Ahmet Gokce Kolukisa der ki:

  Ben inaniyorum ki herkes birseyleri iyi yapma yetenegi ile dogar. Kimi mevcudiyetindeki yeteneklerin bir cogunu etkin kullanir, kimi birinin dahi farkina varmadan tuketir, gider..

  Kimileri meraklidir, erkenden elegi asmaya. Onlar otuzbeslerine gelmeden dunyayi bir kac kez kurtarmislardir. Herseye cok yeteneklidirler ve tabi ki iyi yonetici olmuslardir hayatlari boyunca. Hayattaki diger kimliklerinde de cok iyidirler. İyi baba, anne,es, doktor, muhendis ve dostturlar ve hatta kullukta dahi onlar daha ondedir. Disleriyle tirnaklariyla basarmislardir muhtesem olmayi ve hep cok durustlerdir..

  Gercekten is yapip deger uretemeyen fakat kendilerince basarmisligin egosuyla elegi asma merakina kapilan, bu orta yaslarinda tukenmis, kayip insanlardan ben cok sıkıldım.. Ama annemin ve senin gibilerin gec de olsa erken de olsa emekli olusana uzuluyorum.
  Kapidan iceri girince huzur, guzellik getiren ve insanlarin yuzunde samimi bir gulumseme uyandiran ve gercekten isini iyi yapan bir yoneticinin yaninda, senin yaninda yedi yil once staj yaptim sonrasinda da yuzum pek gulmedi Gulcer Teyzem:)
  Uretmeye devam etmen, kendine ait bir kosen ve yazilarinin olmasi beni hic sasirtmadi. Yazilarinin takipcisi olacagim.
  SEVGİLER.

 2. BÜLENT EVCİMEN der ki:

  Gülçer hanım bende emekliyi hak etmiş ama çalışan bir İK’cıyım yaşım sizden büyük, yazdıklarınızın altına imza atarım. Yaş itibarıyla aynı penceredenmi bakıyoruz onu düşünüyorum şimdi kendi mesleğim diye abartmak istemiyorum ama hakikaten ÖZELLİK isteyen bir meslek .Sizlere saygı ve sevgilerimi sunarım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir